strana:

Plesové šaty

Katalog dlouhých plesových šatů pro sezónu 2016 - 2017

Prodej nové kolekce společenských šatu Verino určených pro novou plesovou sezonu.
Společenské šaty na ples pro plesovou sezonu 2017 jsme pro vás připravili v okouzlujících barvách drahých kamenů, jako je ametyst, tyrkys, safír, akvamarín a rubín. Nejvíce letos zazáříte ve zlaté barvě, nejlépe v kombinaci s vínovou, tyrkysovou, modrou a červenou. Dlouhé společenské šaty se silným nádechem glamour šustí tafty, blýskají se kovem, vlní se barevnými organzami a vlají jemným hedvábím a šifóny. Útlé živůtky plesových šatů zdobí krajka doplněná bohatou sukní. To vše podtrhuje velice ženský a originální vzhled majitelek těchto luxusních dlouhých šatů.
Hitem plesové sezóny jsou dlouhé a krátké plesové šaty z krajky nebo zdobené flitry. Topy z flitrů doplňují široké kalhoty, kalhotové sukně a módní plisé sukně.
Velký výběr nových modelů společenských šatů vhodných na ples najdete na prodejnách Josefská 16, Brno a Gajdošova 44, Brno.

Upozornění: nabídka plesových šatů se na našich prodejnách v Brně během sezóny průběžně obměňuje a doplňuje.


Připravili jsme pro vás také výběr levných plesových šatů z naší nabídky dlouhých i krátkých společenských šatů. Šaty na ples a jiné společenské příležitosti najdetena stránkách SLEVY A VÝPRODEJE ŠATŮ


Vyberte si z nabídky šatu Verino na těchto stránkách:
Luxusní svatební šaty pro nevěstu, jedinečné a okouzlující společenské šaty, pro slečny a dívky šaty do tanečních a na maturitní ples, dlouhé večerní šaty z exkluzivních materiálů, neodolatelné koktejlky na večerní párty, krátké a elegantní malé černé šaty, lehké a vzdušné letní šaty z příjemných přírodních materiálů.

Copyright © 2016 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino