strana:

Plesové šaty

Katalog dlouhých plesových šatů pro sezónu 2017

Prodej nové kolekce společenských šatu Verino určených pro novou plesovou sezonu.
Společenské šaty na ples pro plesovou sezonu 2017 jsme pro vás připravili v okouzlujících barvách drahých kamenů, jako je ametyst, tyrkys, safír, akvamarín a rubín. Nejvíce letos zazáříte ve zlaté barvě, nejlépe v kombinaci s vínovou, tyrkysovou, modrou a červenou. Dlouhé společenské šaty se silným nádechem glamour šustí tafty, blýskají se kovem, vlní se barevnými organzami a vlají jemným hedvábím a šifóny. Útlé živůtky plesových šatů zdobí krajka doplněná bohatou sukní. To vše podtrhuje velice ženský a originální vzhled majitelek těchto luxusních dlouhých šatů.
Hitem plesové sezóny jsou dlouhé a krátké plesové šaty z krajky. Topy z flitrů doplňují široké kalhoty, kalhotové sukně a módní plisé sukně.
Velký výběr nových modelů společenských šatů vhodných na ples najdete na Josefské 16, Brno.

Upozornění: nabídka plesových šatů se na našich prodejnách v Brně během sezóny průběžně obměňuje a doplňuje.


Připravili jsme pro vás také výběr levných plesových šatů z naší nabídky dlouhých i krátkých společenských šatů. Šaty na ples a jiné společenské příležitosti najdetena stránkách SLEVY A VÝPRODEJE ŠATŮ


Vyberte si z nabídky šatu Verino na těchto stránkách:
Luxusní svatební šaty pro nevěstu, jedinečné a okouzlující společenské šaty, pro slečny a dívky šaty do tanečních a na maturitní ples, dlouhé večerní šaty z exkluzivních materiálů, neodolatelné koktejlky na večerní párty, krátké a elegantní malé černé šaty, lehké a vzdušné letní šaty z příjemných přírodních materiálů.

Copyright © 2017 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino