strana:

Dámské zimní kabáty, paleta a bundy

NOVÉ MODELY ZIMA 2017 - 2018

Aktuální nabídku dámských podzimních a zimních kabátů najdete na prodejnách Josefská 16 v Brně.

Hlavní část naší nabídky dámských kabátů tvoří kolekce vlněných kabátů z módních vlněných tkanin a vlněných a viskózových flaušů. Materiály jsou pro výrobu nakupovány v Itálii, aby výrobky splňovaly požadavky módnosti a vysoké kvality. Kabáty jsou zateplené, velmi kvalitní a s lehkou tepelnou vložkou, která nabízí dokonalý tepelný komfort kabátů a přitom jsou lehké a pohodlné při pohybu.

Mladistvá modelová řada kabátů, krátkých kabátků, palet a bund je vyrobena z lodenových a prošívaných materiálů. Tyto módní materiály patří do kolekcí prestižních Italských firem a patří k tomu, co je v současné módě nejvíce IN.

Kvalitní prošívané bundy a kabáty zdobí kožešiny a zajímavé řešení límců. Hodí se na velkou mrazivou zimu a jsou velmi praktické.

PALETA A CARDIGANY

Lehké dámské volné paleta a cardigany jsou vyrobeny z lehkých tkanin nebo pletenin. Velmi módní jsou ponča, která jsou nejen z pletenin, ale i lehkýcch lodenových tkanin. Krátké sportovní bundičky jsou nápaditě kombinované z pleteninových proševů a žakárů.

Novou nabídku dámských podzimních a zimních kabátů najdete na prodejnách Josefská 16 a Starobrněnská 17 v Brně. Využijte nabídky doprodeje luxusních dámských kabátů z minulé kolekce za velmi výhodné ceny.
Tyto kabáty najdete na prodejně Verino, Starobrněnská 17 v Brně.
Upozornění: Nabídka dámských kabátů, kabátků a zimních bund se průběžně obměňuje a doplňuje.


Vyberte si z nabídky šatu Verino na těchto stránkách:
Luxusní svatební šaty pro nevěstu, jedinečné a okouzlující společenské šaty, atraktivní plesové šaty na sváteční večer, pro slečny a dívky šaty do tanečních a na maturitní ples, dlouhé večerní šaty z exkluzivních materiálů, neodolatelné koktejlky na večerní párty, krátké a elegantní malé černé šaty, lehké a vzdušné letní šaty z příjemných přírodních materiálů.

Copyright © 2018 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino