strana:

Svatební šaty

V nabídce svatebních šatů najdete bohatě řasené šifonové šaty, korzetové šaty s bohatou sukní a širokým zvýrazněným pasem, empírové šaty se zdobenými rukávky a sedlem, přiléhavé a elegantní jednoduché svatební šaty i pro těhotné nevěsty a pro plnoštíhlé postavy. V nabídce máme také exkluzivní svatební šaty pro starší nevěsty a barevné netradiční svatební šaty. Svatební salony najdete v centru Brna, ul. Josefská 16 a Starobrněnská 17.

Kolekce 2014

Svatební šaty v nové kolekci modelů 2013 tvoří šaty v glamour stylu filmových hvězd. Základní silueta mořské panny těsně obepínající postavu se dole rozšiřuje a přechází do malé vlečky. Modely v této čisté línií jsou zdobeny pouze materiálem s plastickou strukturou tapetových vzorů. Opět módní korzetové svatební šaty inspirované spodním prádlem působí velmi žensky a zároveň sexy. Naopak modely zdobené plastickými květy jsou velmi romantické. Šaty v antickém stylu s řasením patří stále na výsluní svatební módy.

Velmi oblíbené krátké šaty mají balónové a bohaté sukně se spodníčkami. Přiléhavé svatební pouzdrovky zdobí krajky nebo materiály s výšivkou, kamínky a korálky. Základní bílou barvu často podtrhují jemné černé akcenty. Smetanovou a stříbřitou zdobí lesky a kovové efekty. Nechybí ani pastelové odstíny modré, tyrkysové, lososové, zlatavé...

Svatební šaty jsou originální modely značky VERINO vyráběné v maximálním počtu do pěti kusů.


Netradiční svatební šaty prodáváme za cenu, za kterou si šaty v jiném svatebním salónu jen půjčíte.

PASTELOVÁ BARVA

MODRÉ OBLOHY

PLACID BLUE

NEBESKÁ MODRÁ

Svatební šaty Verino zakoupené v našem svatebním studiu - Starobrněnská 17, Brno vám upravíme na míru, nebo si můžete nechat ušít vybraný model na zakázku v naší krejčovské dílně v Brně - Židenicích, Gajdošova 44 kde vám zkušené švadleny a návrhářky poradí s výběrem materiálů dle vaší představy a střihu vhodného k vaší postavě. Šijene i svatební šaty pro těhotné a šaty pro plnoštíhlé postavy.

Upozornění pro zákazníky: nabídka - katalog (fotogalerie) svatebních šatů a doplňků se průběžně mění a doplňuje.


Další společenské šaty a kostýmy vhodné na svatbu najdete na těchto stránkách :
Společenské šaty , Oblečení pro svatební matky (kostýmy, šaty).

Copyright © 2014 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino