strana:

OTEVÍRACÍ DOBA NEDĚLE 16.12. - OD 10.00 - 13.00

Plesové šaty

Katalog dlouhých plesových šatů pro sezónu 2018

Prodej nové kolekce společenských šatu Verino určených pro novou plesovou sezonu.
Společenské šaty na ples pro plesovou sezonu 2018 jsme pro vás připravili v okouzlujících barvách drahých kamenů, jako je ametyst, tyrkys, safír, akvamarín a rubín. Nejvíce letos zazáříte v červené barvě, nejlépe v kombinaci s černou.

Dlouhé společenské šaty se silným nádechem glamour šustí tafty, blýskají se kovem, vlní se barevnými organzami a vlají jemným hedvábím a šifóny.

Útlé živůtky plesových šatů jsou zdobené krajkou a doplňují je bohaté sukně. To vše podtrhuje velice ženský a originální vzhled majitelek těchto luxusních dlouhých šatů.
Hitem plesové sezóny jsou dlouhé a krátké plesové šaty z plisé materiálů.
Velký výběr nových modelů společenských šatů vhodných na ples najdete na Josefské 16, Brno.

Upozornění: nabídka plesových šatů se na našich prodejnách v Brně během sezóny průběžně obměňuje a doplňuje.


Připravili jsme pro vás také výběr levných plesových šatů z naší nabídky dlouhých i krátkých společenských šatů. Šaty na ples a jiné společenské příležitosti najdetena stránkách SLEVY A VÝPRODEJE ŠATŮ


Vyberte si z nabídky šatu Verino na těchto stránkách:
Luxusní svatební šaty pro nevěstu, jedinečné a okouzlující společenské šaty, pro slečny a dívky šaty do tanečních a na maturitní ples, dlouhé večerní šaty z exkluzivních materiálů, neodolatelné koktejlky na večerní párty, krátké a elegantní malé černé šaty, lehké a vzdušné letní šaty z příjemných přírodních materiálů.

Copyright © 2018 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino