strana:

Společenské halenky, topy a tuniky

Kolekce 2023

Katalog: Dámské společenské halenky do kanceláře, zaměstnání, do školy jsou ušité z lehkých elastických, vzdušných materiálů. Dámské společenské topy všech velikostí jsou vhodné do kostýmků i na ples.

Luxusní společenské tuniky nabízíme pro plnoštíhlé ženy od velikosti XXXL až do nadměrných velikostí. Aktuální a pestrou nabídku dámských tunik pro plnoštíhlé, luxusních saténových halenek a elegantních společenských a plesových topů a sukní až do velikosti XXL najdete na prodejnách Verino v Brně.

V nabídce jsou i korzety. Mladistvé korzety z krajky jsou elastické, na zip a bez ramínek. Krásně přilnou k tělu a pěkně ho vyštíhlí. Klasické korzety s kosticemi a na šněrování se hodí pro velké velikosti a šijí se až do velikosti 52.

Domluvte si zkoušení modelů v sobotu na čísle 775350085

Pokud můžete přijet pouze v sobotu nebo jindy než je naše pracovní doba, klidně zavolejte a domluvte se na individuální zkoušení modelů.

Rádi vás obsloužíme.

Upozornění: Nabídka společenských tunik topů a halenek se průběžně mění a doplňuje.


Další módní inspiraci pro vaše oblečení do prace a na společenské přiležitosti najdete na stránkách v katalogu:
Dámské kostýmy | Společenské a kalhotové kostýmy | Šaty a kostýmky pro svatební matky | Dámská saka a bolerka | Halenky, tuniky a topy.

Copyright © 2023 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino