Obchodní podmínky


Pravidla pro objednávání a zasílání zboží prostřednictvím internetového obchodu Verino (www.verino.cz).

Objednání zboží

Zboží na dobírku lze objednat v katalogu na www.verino.cz. Nezaručujeme, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. Každý zákazník bude neprodleně informován přes email, sms nebo telefon o potvrzení objednávky a termínu dodávky objednaného zboží max. do 2 pracovních dnů. V případě dotazů volejte tel. 775 350 085 (od 8:00 do 18:00 hod).

VELMI NUTNÉ! Napište do objednávky vaše míry. Modely před posláním přeměřujeme. Je to v zájmu zákazníka!

Způsob dodání

Objednané zboží bude zasláno na dobírku prostřednictvím České pošty (balík DO RUKY nebo NA POŠTU) na jméno a adresu objednatele. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 dnů. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a nákupní doklad.

Cena dopravy a platební podmínky

Cena poštovného a balného činí u jedné dodávky prostřednictvím České pošty do ČR 150,- Kč (dodání do cca 48 hodin od odeslání), do SK 330Kč (dodání do 3 dnů od odeslání), do ostatních států dle podmínek a ceníku přepravce.

Možnost výměny / vrácení zboží

Pokud vám zboží, objednané na našich internetových stránkách Verino nesedí, můžeme vám je vyměnit za jinou velikost, upravit na požadované rozměry v naší krejčovské dílně nebo ušít správnou velikost (U modelu je uvedeno:"Lze došít").

V případě výměny nebo úpravy zboží vám neúčtujeme daší poštovné.

Pokud vám zboží nevyhovuje máte právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí. Zboží zašlete s originálním dokladem a vyplněným formulářem pro výměnu / vrácení zboží, kde uvedete váš účet. Zboží zasílejte vždy na adresu Verino, Gajdošova 44, Brno 615 00. Nezasílat na dobírku. Po kontrole zboží vám peníze budou vráceny do 14 dnů na váš účet.
Zboží musí být nenošené a s původní visačkou připevněnou na oděvu. Nesmí být znečištěné nebo mechanicky poškozené atp.. Splint a plomba umístěná na oděvu nesmí být porušena. V případě odstranění se předpokládá, že zboží bylo použito a je účtován poplatek až 30% z ceny zboží (podle míry porušení zboží).
Na veškeré zboží zakoupené přes internetový obchod Verino se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců ode dne předání spotřebiteli, tj. ode dne uvedeného na dokladu o zaplacení.
Při řešení sporů mimosoudně se má spotřebitel právo obrátit na Českou obchodní inspekci.www.coi.cz.

Spotřebitel nemá právo na odstoupení od smlouvy podle §1837 d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Formulář pro vrácení/výměnu zboži si můžete stáhnout: zde

Obchodní podmínky Verino si můžete stáhnout: zde


Reklamační řád prodejen Verino


Možnost výměny zboží

Zboží zakoupené na prodejnách Verino je možno vyměnit za jiné, pokud zboží vrátíte do 2 dnů ode dne nákupu a prokážete se dokladem o nákupu a zaplacení. Toto je možné pouze v případě, že měněné zboží nebylo zakoupeno ve slevě (se slevou), je nenošené a s původními visačkami.

Možnost reklamace zboží

Případné reklamace zboží v našich prodejnách vyřizujeme podle platného znění OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU a podle platného znění ZÁKONA NA OCHRANU SPOTŘEBITELE

Při každé reklamaci je nutné předložit doklad o nákupu a zaplacení reklamovaného zboží, který slouží také jako záruční list.
Na zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců ode dne předání spotřebiteli, tj. ode dne uvedeného na dokladu o zaplacení.
Záruka se nevztahuje na závady způsobené nesprávným užíváním, mechanickým poškozením, přešitím, zkrácením atd. Záruka se také nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.
Reklamace včetně odstranění vady je vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.
Pokud je reklamovaná vada odstranitelná, bude řádně, včas a bezplatně odstraněna. Tato doba nezbytně nutná pro opravu vady se do záruky nepočítá.
V případě, že vadu nelze odstranit, má zákazník právo na výměnu zboží nebo na vrácení peněz.

Společnost Verino s.r.o. si vyhrazuje právo na změny tohoto reklamačního řádu bez předchozího upozornění.


> obchodní podmínky - tisk
Copyright © 2020 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino