Verino - český výrobce dámského společenského oblečení

Firma Verino působí na českém trhu dámského společenského oblečení již od roku 1992.

Základní koncept kolekcí v nejranějším počátku značky vyházel z výroby pletených modelů. Nyní se firma zaměřuje hlavně na výrobu a prodej společenského oblečení.

Móda, kterou firma šije a prodává, je vždy trochu jiná, ale vždy nezaměnitelná a výrazná. Je založena na vysokém standardu designu, kvality, materiálu a dobře padnoucím střihu.

Prodejna společenského oblečení Verino

Kromě modelové kolekce vlastní značky Verino nabízíme i širokou paletu zboží českých a slovenských firem, ale i kvalitní konfekci z celé Evropy.
Jedná se o dámské společenské šaty a kostýmy určené pro společenské akce, business kostýmky, letní šaty, šaty do práce a do školy.
Nabídku doplňují společenské halenky, topy, tuniky, kalhoty a sukně. V nabídce jsou i šátky, čepice, klobouky, kabelky a pásky
Oblíbené jsou šperky českých výtvarníků, stříbrné šperky s pravými kameny a zajímavá bižuterie.

LUXUS A DOBRÝ POCIT

Filozofie firmy je: "Obléci každou ženu tak, aby měla v šatech luxusní pocit, pocit vyjímečnosti a

nadstandardu."

Oděvní dílna Gajdošova 44, Brno

Výroba oděvů značky VERINO

Úpravna dámských a pánských oděvů

Oděvní dílna, kde se vytvářejí návrhy a šijí modely dámských společenských šatů značky VERINO.
Šití modelů Verino na míru.
Úpravy dámských i pánských oděvů.

DOKONALOST V DETAILU.

Firma kombinuje cit pro estetiku a umění s průhledností a přirozenosti a exkluzivitou.

Heslo: "V jednoduchosti je krása." se u nás snoubí s kvalitou a nadčasovostí výrobků.

E-shop Verino, internetový prodej dámského oblečení a doplňků

Internetové stránky zobrazují nabídku kamenných obchodů Verino. Není zde ukázána celá nabídka obchodů, ale jejich podstatná část. Zde si šaty můžete v klidu prohlédnout, ale i zakoupit.

U každého modelu na stránkách Verino je uvedena velikostní řada vhodná pro daný model. V těch velikostech se šaty šijí nebo prodávají.

Šaty se značkou "Model Verino" lze došít do 7 dnů, pokud nejsou v potřebné velikosti. Lze u nich udělat objednávku. Šaty se po potvrzení objednávky stříhají a šijí.
U ostatních modelů tato možnost není. Pokud je uvedeno "Vyprodané", model se již nebude nikdy opakovat a nelze ho došít ani dokoupit.

Náš obchod přes internet je velmi flexibilní. Nabídka se často mění. Řešíme i speciální přání zákazníka. Veškeré zboží, včetně toho, které došíváme, se snažíme poslat do 3 až 7 dnů.

Oblečení pro svatební matky, hosty, svědkyně a družičky - šaty, kostýmy...vesty pro pány

Prodejny Verino nabízejí velké množství originálních dívčích a dámských společenských šatů v různých délkách a odstínech, od krátkých šatů až po dlouhé luxusní společenské róby. Jsou určeny nejen pro svědkyně a družičky, ale i ostatní svatební hosty.

Svatební maminky a babičky rády využívají nejen nabídku šatů, ale také nabídku luxusních kostýmků a pouzdrových šatů se sakem.

I mužům máme co nabídnout. Doplňky, jako je pánská vesta, kravata a kapesníček, budou originální třešničkou, pokud budou dokonale ladit s nevěstou.

Pletená móda Verino

Pletené oděvy jsou určitým základem, se kterým firma Verino přišla na trh těsně po svém založení v roce 1992.

Pletené modely jsou stálicí, která má své zákaznice, které objevily jejich praktičnost, funkčnost, ale zároveň originalitu, nezaměnitelnost a kvalitu zpracování.

Modely, které nyní firma nabízí jsou většinou skutečné originály, které se jen vyjímečně šijí vícekrát. Je to dáno technologií výroby, která je spíše rukodělnou záležitostí a je poměrně náročná na vypracování. Přímo na naší dílně se připravují pleteniny. Každý oděv vytváří výtvarník, kdy kombinuje několik druhů materiálů, které vytvářejí originální model.

Různé druhy kabátků, velmi moderní ponča, elegantní kostýmky a pletené šaty jsou velmi oblíbené u našich zákaznic.

Móda, kterou firma šije, je vždy trochu jiná, ale vždy nezaměnitelná a výrazná.

Je založena na vysokém standardu designu, kvality, materiálu a kvalitním střihu.

Copyright © 2024 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino