Informace o zasílání zboží - e-shop Verino


Vytvoření objednávky

Zboží na dobírku lze objednat v katalogu společenského oblečení na adrese www.verino.cz. Nezaručujeme, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné. Každý zákazník bude neprodleně informován přes email, sms nebo telefon o potvrzení objednávky a termínu dodávky objednaného zboží max. do 2 pracovních dní. V případě dotazů volejte tel. 775 350 085 (od 8:00 do 18:00 hod).


Způsob dodání objednaného zboží

Objednané zboží bude zasláno na dobírku prostřednictvím České pošty (balík DO RUKY nebo NA POŠTU) na jméno a adresu objednatele. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 dnů. Zásilka bude obsahovat objednané zboží a nákupní doklad.


Platební podmínky a ceny poštovného

Zboží je možno platit dobírkou - při převzetí zboží, převodem na účet - po připsání částky na účet se objednané zboží odesílá nebo si objednané zboží můžete osobně převzít a zaplatit na prodejně.
Cena poštovného a balného činí u jedné dodávky prostřednictvím České pošty do ČR 150,- Kč (dodání do 48 hodin od odeslání), do SK 330Kč (dodání do 3 dnů od odeslání), do ostatních států dle podmínek přepravce.


Záruka vrácení zboží

Pokud vám zboží, zakoupené přes internetový obchod Verino z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej vrátit neb vyměnit za jiné v zákonné lhůtě (14dnů), s originálním dokladem a vyplněným formulářem pro výměnu/vrácení zboží (nezasílat na dobírku) na adresu e-shopu: Verino, Gajdošova 44, 615 00, Brno. Uveďte prosím Vaše číslo bankovního účtu na který bude částka za zboží vrácena.
Zboží nesmí jevit známky použití, např. znečištěné, zabarvené, mechanicky poškozené, utržená-odstřižená visačka atp.
Formulář pro vrácení/výměnu zboži si můžete stáhnout: zde


Záruční lhůta

Na veškeré zboží zakoupené přes internetový obchod Verino se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců ode dne předání spotřebiteli, tj. ode dne uvedeného na dokladu o zaplacení.


Reklamace

V případě reklamace zakoupeného zboží se můžete kdykoliv obrátit na naši zákaznickou infolinku v pracovních dnech od 8.00 - 18.00 na telefonních čísle 775 350 085.


Tip

Oblečení s elastických materiálů a šaty se šněrováním je možno posílat na dobírku bez předchozích zkoušek - šaty se lépe přizpůsobí rozměrům postavy.

U šatů z pevných (nepružných materiálů) je nutné zadat přesné rozměry postavy, nebo navštívit některou z našich prodejen, nebo si předem domluvit zkoušku (tel.77535085) v naší krejčovské dílně.

Šaty se šijí v malých sériích (max 10 kusů) a modely v naší nabídce se velmi rychle mění.
Pokud vás některý z modelů zaujal, neváhejte si o něj napsat.

Copyright © 2024 by Verino
All Rights Reserved
Modelová výroba, prodej a e-shop dámského společenského oblečení a svatebních šatů.
Svatební a společenské šaty Verino